• Category:

    IT-Development-Telecommunication-Operation - IT development
  • Location:

    Budapest
  • Qualification:

    College
  • Languages:

    English (Középfok)
  • Experience:

    1-3 years
Central location Parking space for employees

Tesztelő (manuális és automata)

Employee - Full-time employment Job alert

MachineLearning területtel foglalkozó partnercégünk fejlesztő csapata szeretne bővülni

Tesztelő kollégával.

Kulcsszavaik: ML, AI, könnyű integrálhatóság, kamera-független videó analitikai rendszerek.

Szívesen csatlakoznál díjnyertes termékeik fejlesztéséhez?

Akkor nincs más teendőd, mint jelentkezni a pozícióra!

Feladatok

  • Video analitikai rendszerekhez kapcsolódó fejlesztések manuális tesztelése
  • Tesztesetek összeállítása, tesztelési feladatok elvégzése, dokumentálása
  • Együttműködés a fejlesztőkkel
  • Automata tesztesetek kidolgozásában való részvétel

Elvárások

  • Min 1-3 év releváns manuális tesztelési tapasztalat
  • Automata tesztelés iránti érdeklődés
  • Tesztelési dokumentáció vezetésében való jártasság

Előnyök

  • ISTQB végzettséget
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Fiatalos, motiváló csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Központi lokáció
  • Parkolási lehetőség

Apply for job: Tesztelő (manuális és automata)