• Category:

    HR-Law-Business Consulting - HR/Payroll/Consultancy
  • Location:

    Budapest
  • Qualification:

    College
  • Languages:

    English (Középfok)
  • Experience:

    1-3 years
Pet-friendly workplace Home office Central location Mentoring Part-time employment Flexible working hours Trainings and workshops Remote work Family-friendly workplace

Talent Sourcer

Employee - Full-time employment Job alert

Szívesen dolgoznál az ország egyik légrégebben piacon lévő toborzási cégénél? Szakértőink száma jelenleg 37 fő és tovább bővülünk.

Több, mint 20 év alatt szinte minden szektorba dolgoztunk/dolgozunk, így informatikai, mérnöki, - telekom, banki,- pénzintézeti, FMCG, retail és gyógyszeripari területeken, de széleskörű tudással rendelkezünk sales,- marketing, média, supply chain és pénzügyi, HR , jogi területeken is. Alapvetően a munkamódszertanban hiszünk, a rugalmasságunkban, tanulékonyságunkban és a kiterjedt szakmai network-ben, amit gyorsan tudunk mozgósítani.

Partnereink között nagy nemzetközi vállalatok, illetve magyar és nemzetközi startup-ok, kis- és középvállalatok egyaránt megtalálhatóak.

Saját csapatunkba keresünk kollégákat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Kiválasztási projektekben való aktív részvétel.
  • Jelöltek felkutatása belső, külső adatbázisokból és social media felületekről.
  • Jelölt adatbázis karbantartása és folyamatos frissítése.
  • Előszűrés, telefonos kapcsolatfelvétel, a jelöltek értékelése, interjúk szervezése.
  • Státusz riportok összeállítása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább egy év releváns szakmai tapasztalat sourcerként, vállalati vagy ügynökségi oldalon.
  • Középfokú angol nyelvtudás.
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, telefonos és személyes kapcsolatfelvétel során egyaránt.
  • Kreatív, céltudatos, kitartó, proaktív személyiség.
  • Nyitott, emberek iránt érdeklődő, empatikus személyiség.
  • Együttműködő és rugalmas hozzáállás.
  • Csapatjátékos.

Amit kínálunk

  • Tapasztalt, több mint 15 éve a szakmában dolgozó kollégák szakmai támogatása.
  • Piacvezető külső szakmai tréningek és belső mentoring.
  • Fejlődési és tanulási lehetőség.
  • Változatos és kihívást jelentő projektek.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Csapatépítő programok.
  • Home office (igény szerint akár 4 nap).