• Category:

    IT-Development-Telecommunication-Operation - IT operation
  • Location:

    Budapest
  • Qualification:

    College
  • Languages:

    English (Középfok)
  • Experience:

    1-3 years
Cafeteria Home office Central location Mentoring Trainings and workshops Family-friendly workplace

Pénzforgalmi rendszerüzemeltető

Employee - Full-time employment Job alert

Piacvezető pénzintézeti partnerünk folyamatosan bővülő IT csapatába keresünk új munkatársat.

Feladatok

  • Telepítések, upgradek és verzióváltások végrehajtása
  • Éles rendszer támogatási feladatainak ellátása
  • Incidensek és problémák kezelése, hiba okok feltárása
  • Üzemeltetési dokumentációk, hibajegyek naprakészen tartása
  • Üzemeltetési folyamatok megújítása, automatizálás, monitoring tovább fejlesztése
  • Aktív részvétel az üzemeltetett rendszereket érintő fejlesztési projektekben
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, a külföldi- és hazai leányvállalatokkal

Elvárások

  • Legalább 2 év releváns gyakorlat Linux és Oracle SQL adatbázis alapú rendszerek üzemeltetésében
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Szakmai önállóság
  • Jó stressztűrő készség
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyök

  • REST interface ismeret
  • UNIX/Linux/Solaris felhasználói és shell ismeretek (bash, ksh)
  • Oracle SQL ismeretek
  • XML ismeretek (XML Schema, XPath)
  • Groovy/ Java programozási ismeretek
  • Tapasztalat az ISO 20022 szabvány alkalmazásában
  • Adathálózati ismeretek
  • JBoss működésének ismerete
  • Bankközi elszámolási csatornák ismerete (IG1, IG2, AFR)
  • Agilis módszertani ismeret
  • Banki folyamatok ismerete

Amit kínálunk

  • Támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőségek tréningeken és továbbképzéseken keresztül
  • Hosszútávú munkalehetőség, szakmai karrierutak biztosítása
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér, korszerű technológiai környezet
  • Agilis munkakultúra

Apply for job: Pénzforgalmi rendszerüzemeltető