• Category:

    Manufacturing-Production-Engineer - Manufacturing/Production/Engineer
  • Location:

    Budapest
  • Qualification:

    Master's degree
  • Languages:

    English (Középfok)
  • Experience:

    5-8 years
Cafeteria Employee discount Medical benefits Home office Central location Flexible working hours

Műszaki Projektmenedzser

Employee - Full-time employment Job alert

A pozícióról

MŰSZAKI PROJEKTMENEDZSERT

keresünk.

Megbízónk az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára.Teljes mértékben elkötelezett az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezeti az energiafordulatot Magyarországon és Európában.

Feladatok

  • Projektvezetői feladatok ellátása főként napelemek telepítéséhez kötődő projektek esetén (B2B szegmensben)
  • Ajánlatok véleményezése
  • Munkaterület átadása/átvétele, helyszíni ellenőrzés
  • A kivitelezési szerződések sikeres, megfelelő műszaki színvonalon történő végrehajtása, határidők tartása, az ügyféllel megkötött szerződésekben szereplő vállalások teljesítése
  • A projektek végrehajtásának teljeskörű koordinációja, az ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatokkal együtt
  • A projektek alvállalkozói szerződéseinek elkészítése, különös tekintettel azok műszaki tartalmára és a kötbérterhes határidőknek a meghatározására
  • Az alvállalkozói kör munkájának összehangolása, szabályos együttműködés biztosítása
  • A projekt költségek folyamatos koordinációja
  • FMV tevékenység ellátása, e-napló/munkanapló vezetése
  • 50 irodai és 50 terepi munkavégzés

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség
  • Felelős műszaki vezető (FMV) jogosultság
  • 5+ év releváns szakmai tapasztalat beruházási villamos/gépész/automatika fővállalkozási területen
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság
  • Előny a társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Cafeteria keret
  • Bónusz
  • Önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
  • Vállalati gépjármű korlátlan magánhasználattal
  • Áramdíj kedvezmény
  • Heti 2-3 nap home office lehetőség
  • Csoportos élet- és baleset biztosítás
  • Biztosítás magánegészségügyi vizsgálatokra
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőség
  • Céges mobiltelefon korlátlan belföldi magánhasználatra