• Category:

    IT-Development-Telecommunication-Operation - IT/Telco
  • Location:

    Budapest
  • Qualification:

    Secondary school
  • Languages:

    English (Felsőfok), German (Felsőfok)
  • Experience:

    1-3 years
Home office Central location Mentoring Open office Trainings and workshops

IT Service Desk Agent

A pozícióról

PÁLYAKEZDŐK ÉS PÁLYAMÓDOSÍTÓK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK

                                       az alábbi pozícióba!

Feladatok

  • Európai üzletek, irodák és logisztikai központok IT támogatása telefonon és e-mailben
  • Felmerülő IT hibák elemzése, megoldása, illetve továbbítása
  • Problémabejelentések és igénylések dokumentálása
  • Kapcsolattartás a specializálódott IT csapatokkal
  • Programok telepítése, adatmentés és a technikusok támogatása táveléréssel
  • Új hardverek és szoftverek tesztelése

Elvárások

  • magabiztos tárgyalóképes német- ÉS angol nyelvtudás
  • Többműszakos munkarend vállalása (kiegészítő műszakpótlék)
  • Legalább középfokú végzettség
  • Tanulékonyság, és nyitottság az új IT-megoldásokra
  • Ügyfélközpontúság, kiemelkedő kommunikációs készség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatszellem
  • A releváns tapasztalat nem elvárás

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség egy folyamatosan növekedő szervezetben
  • További fejlődési lehetőség az IT területén akár technikai, akár projektmenedzsment irányban
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalatnál
  • Átlagon felüli bérezés
  • Intenzív, egyénre szabott és gyakorlatközeli betanulás
  • Változatos és érdekes munkakör
  • Modern és kényelmes munkakörnyezetben történő munkavégzés (állítható asztalok, sportolási lehetőség)