• Category:

    IT-Development-Telecommunication-Operation - IT development
  • Location:

    Budapest
  • Qualification:

    College
  • Languages:

    English (Alapfok)
  • Experience:

    3-5 years
Cafeteria Medical benefits Home office Central location Flexible working hours Trainings and workshops

Integration Architect

Employee - Full-time employment Job alert

Partnerünk Magyarország egyik első számú cloud native szolgáltatója, akik Java alapú alkalmazás fejlesztés- és integráció mellett tanácsadással is foglalkoznak.

Ügyfeleik főképp a banki, telekommunikációs és média szektorban tevékenykednek. Jelenleg saját alkalmazásintegrációs projekt csapatukat bővítenék új kollégákkal.

Amennyiben szívesen kamatoztatnád és fejlesztenéd már megszerzett tudásod, ne habozz jelentkezni!

Feladatok

  • Olyan on-premise és felhős integrációs platformok (messaging, API gateway, service mesh, batch integrációs megoldások) tervezése, amely képes kiszolgálni az ügyfeleink számára szükséges integrációs use case-eket,
  • Konkrét alkalmazásintegrációs feladatok elvégzése: integrációs igények elemzése, integrációs technológia és minta kiválasztása, alkalmazás kapcsolatok / interfészek tervezése, kialakítása,
  • Együttműködés üzemeltetőkkel, enterprise architectekkel, integrációs fejlesztőkkel a rendszerkövetelmények meghatározásában,
  • Együttműködés a funkcionális tesztelőkkel,
  • Intenzív kommunikáció, tudásmegosztás a csapattagokkal,
  • Törekvés a legjobb megoldások kialakítására,
  • Proaktív hozzáállás, a fejlesztési folyamatot vagy a technikai megoldásokat javító javaslatok kidolgozása, és ezek prezentálása.

Elvárások

  • Legalább 2 év tapasztalat integrációs architect munkakörben
  • Jártasság szolgáltatásorientált vagy microservice architektúrában
  • Alapvető integrációs minták ismerete
  • Szinkron kommunikációs protokollok ismerete (SOAP/REST)
  • Aszinkron kommunikációs protokollok ismerete (MQ/JMS/AMQP)
  • OpenAPI 3 ismeret
  • OAuth2 / OIDC ismeret

Előnyök

  • Kubernetes ismeret
  • Service Mesh (Istio) ismeret
  • OpenShift ismeret
  • RabbitMQ ismere
  • Apache Camel / Apache Camel K ismeret
  • API menedzsment ismeret
  • SAP R3 / SAP 4 HANA integrációs tapasztalat
  • Java vagy JavaScript programozói tapasztalat

Amit kínálunk

  • HO lehetőség
  • Éves orvosi szűrés
  • Heti gyümölcsnap
  • Tudásmegosztás, belső és külső képzések