• Category:

    Manufacturing-Production-Engineer - Manufacturing/Production/Engineer
  • Location:

    Békés
  • Qualification:

    Secondary grammar school
  • Experience:

    3-5 years
Cafeteria Medical benefits Home office Flexible working hours

Gyártásvezető (Füzesgyarmat)

Megbízónk a világ egyik vezető automatizálási szakértőjeként és ipari robotgyártójaként ismert, több mint 1600 munkatársat foglalkoztat magyarországi leányvállalataiban.

Legnagyobb gyáregységükbe, Füzesgyarmatra keresünk

GYÁRTÁSVEZETŐ

munkatársat.

Feladatok

  • Gyártástervezés és -szervezés,
  • A dolgozók irányítása, tevékenységeiknek összehangolása, a munka minőségének folyamatos ellenőrzése,
  • Kapacitástervezés a munkaerő alkalmazásával összefüggésben, személyügyi intézkedések végrehajtása,
  • Gyártó- és termelőeszközök felügyelete és biztosítása,
  • A termelési tervben szereplő termékek megfelelő minőségben, határidőre történő gyártásának koordinálása,
  • A gyártás előfeltételeinek megteremtése, a gépek és a gyártáshoz szükséges eszközök üzemképes állapotának ellenőrzése,
  • Részleghez tartozó mutatószámok, költségek, tervek elemzése, kimutatás és kiértékelés készítése,
  • Gyártási folyamatok fejlesztésében, optimalizálásában való részvétel,
  • Részvétel az éves büdzsétervezésben.

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Gyártó vállalatnál szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat,
  • Minimum 3 éves vezetői tapasztalat,
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek,
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret,
  • Önálló munkavégzés,
  • Rendszer- és folyamatorientált gondolkodásmód,
  • Terhelhetőség, precizitás, proaktivitás,
  • Határozott fellépés,
  • Rugalmasság, változáskezelés.

Előnyök

  • Angol és/vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások nemzetközi környezetben,
  • Prémiumrendszer,
  • Céges mobiltelefon