• Category:

    HR-Law-Business Consulting - Business Consulting
  • Location:

    Budapest
  • Qualification:

    College
  • Languages:

    English (Középfok)
  • Experience:

    5-8 years
Cafeteria Employee discount Gym facility Medical benefits Home office Central location Flexible working hours

Fenntarthatósági szakértő, projektvezető

Employee - Full-time employment Job alert

Megbízónk a hazai és nemzetközi biztosítói szektor kiemelkedő szereplője.

Stratégiai menedzsment és üzletfejlesztési területükre keresünk

FENNTARTHATÓSÁGI SZAKÉRTŐ, PROJEKTVEZETŐ

munkatársat.

Feladatok

  • A vállalat fenntarthatósági stratégiájának kidolgozása a vezetőkkel, és az érintett szakterületekkel;
  • A stakeholder-ek bevonásával a stratégia implementálásának megtervezése;
  • Kulcs fenntarthatósági projektek vezetése, az ezzel kapcsolatos feladatok koordinálása;
  • A szervezetben folyó további fenntarthatósági kezdeményezések összehangolása és szakmai támogatása;
  • Fenntarthatósági mutatók rendszerének kidolgozása, a szervezet a mutatókban történő fejlődésének nyomon követése;
  • Fenntarthatósági jelentések és a (nemzetközi) riportok elkészítése;
  • Részvétel a társszervezetek, partnerek, szövetségek (pl. MABISZ) fenntarthatósági rendezvényein;
  • Menedzsment támogatása a fenntarthatósággal kapcsolatos döntések meghozatalában;
  • A fenntarthatóság kommunikációjának és beépülésének segítése vezetői és munkatársi szinten egyaránt;
  • A témával kapcsolatos rendezvények szervezése, előadások megtartása, tudásmegosztás;
  • A szervezet fenntarthatósági tudatosságának több ponton történő fejlesztése;
  • A megvalósítás kommunikációjának támogatása.

Elvárások

  • Olyan személyiséget keresünk, aki hiteles a fenntarthatósági témákban és hatással tud lenni másokra, önmaga is hisz a fenntarthatóság fontosságában és támogatja azt magánemberként, mélyen elkötelezett a téma iránt, valamint rendelkezik az alábbiakkal:
  • Multinacionális nagyvállalat (preferáltan bank, biztosító) fenntarthatósági transzformációjában szerzett gyakorlat;
  • Befektetési, pénzügyi ismeretek;
  • Felsőfokú végzettség gazdasági/pénzügyi területen;
  • Folyamatszemlélet;
  • Stratégiai látásmód és gondolkodás;
  • Képesség a komplex struktúrák átlátására és megértésére;
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt).

  • Fenntarthatósággal kapcsolatos projekt vezetésében szerzett gyakorlat, vagy a projektben egyéb szereplőként szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Számos béren kívüli juttatás (cafeteria, céges egészségcsomag, kedvezmények)
  • Fitneszterem, étterem a székházban
  • TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységek
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Rugalmas időbeosztás
  • Home office lehetőség

Apply for job: Fenntarthatósági szakértő, projektvezető