• Category:

    IT-Development-Telecommunication-Operation - IT development
  • Location:

    Budapest
  • Qualification:

    Bachelor's degree
  • Languages:

    English
  • Experience:

    3-5 years
Cafeteria Medical benefits Home office Central location Mentoring Language training Flexible working hours Trainings and workshops

DevOps Engineer - Cloud & Java

Employee - Full-time employment Job alert

Partnerünk Magyarország egyik elsőszámú cloud native szolgáltatója, akik Java alapú alkalmazásfejlesztés- és integráció mellett tanácsadással is foglalkoznak.

Partnereik főképp a banki, telekommunikációs és média szektorban tevékenykednek, jelenleg saját DevOps csapatukat szeretnék bővíteni egy új kollégával.

Amennyiben szívesen kamatoztatnád és fejlesztenéd már megszerzett tudásod, ne habozz jelentkezni!

Feladatok

  • DevOps működési modellt támogató eszközkészlet tervezése és implementálása
  • Alapú szoftver környezet tervezési és megvalósítási feladatai
  • OpenShift, alapú cloud és private cloud megoldások tervezése, építése és támogatása
  • Automatizált szoftver fejlesztési és szállítási láncok (CI/CD) tervezése, építése és támogatása

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Min. 3 év Java szoftver fejlesztési tapasztalat
  • Alapszintű Bash, Python scriptelési ismeretek
  • technológia ismerete
  • Jenkins, Maven és Gradle ismerete
  • Dokumentációs szintű angol nyelvtudás
  • Web szerver eszközök ismerete (Apache, Nginx, HAProxy)
  • OpenShift vagy  minimum alapszintű ismerete (a szükséges ismeretek megszerzésében tanfolyamok és szakértő csapat is támogatni fog)

Előnyök

  • SonarQube ismerete
  • Projekt tapasztalat privát felhő alapú rendszerek (OpenShift, ) tervezésében, építésében
  • Ansible, Terraform és Elastic stack ismerete
  • Deployment automation eszközök ismerete (pl. CA Automic, IBM Urbancode Deploy)
  • Prometheus/Grafana ismerete
  • Incident management eszközök ismerete (PagerDuty, OpsGenie)
  • Publikus felhő (Azure, ) alapú rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Home Office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Éves orvosi szűrés
  • Heti gyümölcsnap
  • Több napos elvonulások a csapattal akár külföldre is
  • Képzési támogatás