• Category:

    IT-Development-Telecommunication-Operation - IT development
  • Location:

    Budapest
  • Qualification:

    College
  • Languages:

    English (Középfok)
  • Experience:

    3-5 years
Central location Parking space for employees

C++ fejlesztő

Employee - Full-time employment Job alert

Machine Learning területtel foglalkozó partnercégünk fejlesztő csapata szeretne bővülni

C++ fejlesztő kollégával.

Kulcsszavaik: ML, AI, könnyű integrálhatóság, kamera-független videó analitikai rendszerek.

Szívesen csatlakoznál díjnyertes termékeik fejlesztéséhez?

Akkor nincs más teendőd, mint jelentkezni a pozícióra!

Feladatok

  • Video analitikai rendszerekhez kapcsolódó új igények/funkciók fejlesztésében való részvétel
  • Egyértelmű, karbantartható és tesztelhető kódsorok írása
  • Tesztelésben való aktív részvétel

Elvárások

  • Min 5 év releváns fejlesztési tapasztalat
  • 3+ év C++ tapasztalat
  • QT framework ismerete
  • Többszálú programozásban szerzett tapasztalat
  • .Net Core ismerete
  • Relációs adatbázisok ismerete
  • Git verziókezelő ismerete

Előnyök

  • OpenCV ismerete, Machine Learning keretrendszer ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Fiatalos, motiváló csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Központi lokáció
  • Parkolási lehetőség