• Category:

    IT-Development-Telecommunication-Operation - IT development
  • Location:

    Budapest
  • Qualification:

    College
  • Languages:

    English (Középfok)
  • Experience:

    5-8 years
Medical benefits Home office Central location Trainings and workshops Family-friendly workplace

Business Analyst

Employee - Full-time employment Job alert

Partnerünk Magyarország egyik elsőszámú cloud native szolgáltatója, akik elsősorban Java alapú alkalmazásfejlesztés- és integráció mellett tanácsadással is foglalkoznak.

Partnereik főképp a banki és média szektorban tevékenykednek, jelenleg is banki ügyfelüket szeretnék támogatni egy Business Analyst kollégával.

Amennyiben szívesen kamatoztatnád és fejlesztenéd már megszerzett tudásod, ne habozz jelentkezni!

Feladatok

  • Üzleti igények alapján fejlesztési feladatok felmérése és specifikálása, a fejlesztés támogatása
  • Közreműködés üzleti, funkcionális és technikai elemzésben, tervezésben, teszttervezésben
  • Integrált IT rendszerek tesztelése és teszt támogatása
  • Alkalmazásüzemeltetés támogatása
  • Hibamenedzsment
  • Kapcsolattartás az üzleti területekkel és a fejlesztőkkel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség  elsősorban műszaki/IT területen
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat IT üzleti elemzésben
  • SQL nyelv, XML, JSON, SOAP és REST webservice ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség az ügyfelekkel történő egyeztetésekhez

Előnyök

  • Banki üzleti fogalmak ismerete, banki munkatapasztalat,
  • Tesztelési, teszttervezési tapasztalat
  • Soap UI ismerete az interfészek feltérképezéséhez, teszteléséhez
  • Funkcionális és technikai tervezési tapasztalat
  • Programozási nyelv ismerete, programozási tapasztalat

Amit kínálunk

  • HO lehetőség
  • Éves orvosi szűrés
  • Heti gyümölcsnap
  • Több napos elvonulások a csapattal akár külföldre is
  • Tudásmegosztás, belső és külső képzések