• Category:

    Finance-Controlling-Bank - Bank/Insurance/Financial Services
  • Location:

    Budapest
  • Qualification:

    College
  • Languages:

    English (Középfok)
  • Experience:

    1-3 years
Cafeteria Gym facility Medical benefits Home office Central location Parking space for employees Flexible working hours

Adatbányász elemző

Megbízónk a hazai és nemzetközi biztosítói szektor kiemelkedő szereplője.

Analitikus CRM  területükre keresünk

ADATBÁNYÁSZ ELEMZŐ

munkatársat.

Feladatok

  • SQL alapú lekérdezések, tárolt eljárások írása (ORACLE, PL/SQL);
  • Átfogó elemzések készítése;
  • Adat mappingek menedzselése IT projektek üzleti oldali támogatásához;
  • ML modellek készítése (Python, IBM Modeller) x-sell, késedelem és lemorzsolódás előrejelzéséhez.

Elvárások

  • 3 év adatbázis kezelő környezetben szerzett tapasztalat (SQL);
  • Analitikus gondolkodás;
  • Matematikai-statisztikai alapmódszerek ismerete;
  • ML modellezési módszerek ismerete (logisztikus regresszió, döntési fa, random forest);
  • Tárgyaló képes angol nyelvtudás;
  • Excel, Power Point magas szintű ismerete.

Előnyök

  • Adatbányász eszközök ismerete;
  • Biztosítói környezetben szerzett tapasztalat;
  • CRM területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Számos béren kívüli juttatás (cafeteria, céges egészségcsomag, kedvezmények)
  • Fitneszterem, étterem a székházban
  • TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységek
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Rugalmas időbeosztás
  • Home office lehetőség