• Kategória:

    Gyártás-Mérnöki területek - Gyártás/Termelés/Mérnök
  • Munkavégzés helye:

    Budapest
  • Végzettség típusa:

    Egyetem BSc
  • Nyelvek:

    angol (Középfok)
  • Tapasztalat:

    5-8 év
Mentorálás Szakmai tréningek

Vezető villamosmérnök tervező

Alkalmazott - Teljes munkaidő Állásértesítő

Megbízónk tesztberendezések és gyártósorok építésével foglalkozik, elsősorban magyarországi, multinacionális autó- és elektronikai ipari ügyfelek számára. Ezen tevékenység fontos összetevője a berendezések kapcsoló szekrényeinek és egyéb elektromos komponenseinek tervezése. A néhány fős villamos tervezői csapat vezetőjét keressük

VEZETŐ VILLAMOS TERVEZŐ

munkakörbe.

Feladatok

  • A készülő rendszerek tervezésének és kivitelezésének irányítása, a tervezésben való részvétel
  • Egységes tervezési elvek és gyakorlat kialakítása a villamos területen
  • Villamos területen tervezői és szerelési kapacitás allokálása a projektekhez
  • Csapatvezetői feladatok

Elvárások

  • Villamos tervezői gyakorlat (gyengeáramú kapcsolószekrények)
  • Vezetői gyakorlat legalább néhány fős csapatok irányításában
  • Legalább egy tervező szoftver ismerete (pl. WSCAD, E-plan stb.)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Teszttechnikai és célgép építési referenciák
  • Villamos méréstechnikai ismeretek
  • Tapasztalatok NI alapú rendszerekkel, PLC-kkel

Jelentkezés az állásra: Vezető villamosmérnök tervező

HozzáadFeltölthető fájltípusok: pdf, odt, doc, docx.
A feltöltött fájlok maximális mérete egyenként maximum 2MB lehet.