• Kategória:

    Gyártás-Mérnöki területek - Gyártás/Termelés/Mérnök
  • Munkavégzés helye:

    Békés
  • Végzettség típusa:

    Egyetem BSc
  • Nyelvek:

    angol (Felsőfok)
  • Tapasztalat:

    5-8 év
Cafeteria rendszer Céges autó Egészségügyi szolgáltatás Home office Rugalmas munkaidő Szakmai tréningek

Termelési részlegvezető

Alkalmazott - Teljes munkaidő Állásértesítő

Megbízónk a világ egyik vezető automatizálási szakértőjeként és ipari robotgyártójaként ismert, több mint 1600 munkatársat foglalkoztat magyarországi leányvállalataiban.

Legnagyobb gyáregységükbe, Füzesgyarmatra keresünk

RÉSZLEGVEZETŐ
munkatársat.

Feladatok

  • A részlegen dolgozó személyi állomány vezetése. A gyártást vezető személyzet kiválasztása, betanítása, oktatása, koordinálása. Irányvonalak meghatározása kapacitástervezés tekintetében (személyi állomány és géppark),
  • A termelési tervben szereplő termékek határidőre történő gyártásának koordinálása, megfelelő minőségben,
  • Termelési értekezletek vezetése,
  • Gyártó és termelőeszközök felügyelete és biztosítása. Rövid és hosszú távú gyártástervezés,
  • A részleg éves költségvetésének, beruházásainak tervezése, nyomon követése, ellenőrzése,
  • A gyártási teljesítménymutatók nyomon követése, szerepvállalás ezen mutatók folyamatos javításában a hozzátartozó területeken,
  • Folyamatos kapcsolattartás a gyártástámogató részlegekkel,
  • Belső fejlesztési projektek tervezése és koordinálása,
  • Céges projektekben szakmai támogatóként illetve projektvezetőként való részvétel,
  • Jelentések készítése, területi vezetők és az ügyvezetés felé,
  • Auditok, reprezentációs események személyes támogatása.
  • A mindenkor érvényben lévő MEBIR szabályzat betartásáért és betartatásáért felelős; jogosult a területén dolgozók MEBIR előírások betartásával kapcsolatos ellenőrzésre, számonkérésre.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Angol és/vagy német nyelvismeret,
  • Gyártó vállalatnál szerzett minimum 5 éves vezetői tapasztalat,
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek,
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret,
  • Önálló munkavégzés,
  • Rendszer- és folyamatorientált gondolkodásmód,
  • Fejlesztői szemlélet,
  • Terhelhetőség, precizitás, proaktivitás,
  • Határozott fellépés, kiváló kommunikációs készség,
  • Rugalmasság, változáskezelés.

Előnyök

  • SAP ismeret,
  • LEAN és I4.0 ismeretek.

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások nemzetközi környezetben,
  • Cafeteria, 13. havi bér, prémiumrendszer,
  • Továbbképzések, tréningek,
  • Kötetlen munkarend,
  • Céges mobiltelefon, céges laptop,
  • Céges autó privát használatra is.

Jelentkezés az állásra: Termelési részlegvezető

HozzáadFeltölthető fájltípusok: pdf, odt, doc, docx.
A feltöltött fájlok maximális mérete egyenként maximum 2MB lehet.