• Kategória:

    Gyártás-Mérnöki területek - Gyártás/Termelés/Mérnök
  • Munkavégzés helye:

    Heves
  • Végzettség típusa:

    Főiskola
  • Nyelvek:

    angol (Középfok)
  • Tapasztalat:

    3-5 év
Cafeteria rendszer Nyelvi képzések Parkolási lehetőség Rugalmas munkaidő Szakmai tréningek

Szoftverfejlesző villamosmérnök

Alkalmazott - Teljes munkaidő Állásértesítő

Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte.

Feladatok

  • Programozási feladatok: objektumorientált nyelveken való programozás, struktúrált text használat (PLC)
  • Adatbázis programozás (SQL)
  • Villamos tervezési folyamatok támogatása
  • Hatékonysági szint értékelése (Sistema)
  • Kapcsolási rajzok elkészítésében való részvétel
  • Kockázatelemzés a helyi előrások alapján (EU, US, China)
  • Tervek prezentálása Design Review-n
  • BOM listák készítése
  • HMI (UI) tervezés

Elvárások

  • Villamosmérnöki diploma
  • Objektum orientált programozási ismeretek (.NET, C#, R, Python) and PLC programming
  • Tudás/tapasztalat robot vagy szervó programozásban
  • Tapasztalat villamos CAD szoftverben (E-Plan)
  • Ismeretek villamos biztonság és vezérlőszekrény tervezésbez

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • HO lehetőség
  • Nemzetközi karrierlehetőség egy fiatal és innovatív csapatban
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Rendszeres tapasztalatcsere a külföldi telephelyek kollégáival
  • Nyelvtanulási lehetőség angol vagy német nyelvekből
  • Sport- és családi rendezvények
  • Attraktív juttatási csomag, választható Cafeteria rendszerrel (készpénz, SZÉP kártya).
  • Vállalatunk céges autóbusszal Budapestről a Syma csarnoktól és az Örs vezér terétől, valamint a Hatvan környéki településekről jól megközelíthető

Jelentkezés az állásra: Szoftverfejlesző villamosmérnök

HozzáadFeltölthető fájltípusok: pdf, odt, doc, docx.
A feltöltött fájlok maximális mérete egyenként maximum 2MB lehet.