• Kategória:

    IT-Fejlesztés-Telekom-Üzemeltetés - IT üzemeltetés
  • Munkavégzés helye:

    Nincs megadva
  • Végzettség típusa:

  • Nyelvek:

    angol
  • Tapasztalat:

Senior IT Security Consultant

Alkalmazott - Teljes munkaidő

Ügyfelünk egy banki, nagyvállalati és ipari területekre fókuszáló IT biztonsági vállalat.

Az ő csapatukba keresünk új munkatársat egy Security Consultant személyében, akinek fő feladata belső IT-Secuirty és adatvédelmi folyamatok irányítása, és tanácsadása lesz.

Feladatok

  • Hálózatbiztonsági tanácsadás, konzultáció
  • Biztonsági követelmények betartatása és folyamatos ellenőrzése.
  • Biztonsági projektek megrendelő oldali támogatása és vagy menedzselése (nem field engineer feladat)
  • Biztonsági igények felülvizsgálata, jóváhagyása (hálózatbiztonsági oldalon)
  • Auditáló rendszerek üzemeltetése
  • Biztonsági területen követelményspecifikációk egyeztetése, elkészítése
  • Futó projektek ellenőrzése biztonsági szempontok alapján (Assurance)
  • GDPR előírások betartatása a projekteken belül (minden projektben, nemcsak biztonsági területen)

Elvárások

  • Minimum 3 éves releváns munkatapasztalat
  • Folyékony angol nyelvismeret
  • Eredményorientált gondolkodás
  • Talpraesett személyiség

Előnyök

  • CISA vagy CISSP minősítés

Amit kínálunk

  • Előrelépési lehetőség, egyéni karrierút
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség

Jelentkezés az állásra: Senior IT Security Consultant

HozzáadFeltölthető fájltípusok: pdf, odt, doc, docx.
A feltöltött fájlok maximális mérete egyenként maximum 2MB lehet.