• Kategória:

    Gyártás-Mérnöki területek - Gyártás/Termelés/Mérnök
  • Munkavégzés helye:

    Budapest
  • Végzettség típusa:

    Főiskola
  • Tapasztalat:

    1-3 év
Biciklitároló Cafeteria rendszer CSR Home office Központi lokáció Mentorálás Nyelvi képzések Open office Rugalmas munkaidő Szakmai tréningek Távmunka Családbarát munkahely

Rendszerüzemeltető (pénzforgalmi területre)

Alkalmazott - Teljes munkaidő Állásértesítő

9 országban 13 millió ügyfelet kiszolgáló partnerünk rendszerüzemeltetési csapatába keresünk kollégát.

Feladatok

  • Telepítés, upgrade és verzióváltás végrehajtása
  • Éles rendszer támogatási feladatainak ellátása
  • Incidensek és problémák kezelése, hiba okok feltárása
  • Üzemeltetési dokumentációk, hibajegyek naprakészen tartása
  • Üzemeltetési folyamatok megújítása, automatizálás, monitoring tovább fejlesztése
  • Aktív részvétel az üzemeltetett rendszereket érintő fejlesztési projektekben
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, a külföldi- és hazai leányvállalatokkal

Elvárások

  • Legalább 2 év releváns gyakorlat
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Szakmai önállóság
  • Magas fokú stressz tűrő készség
  • Jó probléma megoldó képesség

Előnyök

  • REST interface ismeret
  • UNIX/Linux/Solaris felhasználói és shell ismeretek (bash, ksh)
  • Oracle SQL ismeretek
  • XML ismeretek (XML Schema, XPath)
  • Groovy/ Java programozási ismeretek
  • Tapasztalat az ISO 20022 szabvány alkalmazásában
  • Adathálózati ismeretek
  • JBoss működésének ismerete
  • Bankközi elszámolási csatornák ismerete (IG1, IG2, AFR)
  • Agilis módszertani ismeret
  • Banki folyamatok ismerete

Jelentkezés az állásra: Rendszerüzemeltető (pénzforgalmi területre)

HozzáadFeltölthető fájltípusok: pdf, odt, doc, docx.
A feltöltött fájlok maximális mérete egyenként maximum 2MB lehet.