• Kategória:

    Gyártás-Mérnöki területek - Gyártás/Termelés/Mérnök
  • Munkavégzés helye:

    Budapest
  • Végzettség típusa:

    Egyetem BSc
  • Nyelvek:

    angol (Középfok)
  • Tapasztalat:

    5-8 év

Projektvezető (Méréstechnika)

Alkalmazott - Teljes munkaidő Állásértesítő

Partnerünk egy több évtizedes múltra visszatekintő vállalat, tesztrendszereket, méréstechnikai és automatizálási megoldásokat szállít partnereinek az autóipar, az elektronikai és a mechatronikai ipar számára, célgép tervezés, automatizálás, elektromechanikai komponensek és intelligens rendszerek építésének területén szerzett hírnevet.

Bővülés miatt keresünk,olyan kollégát, aki projektvezetői szinten képes átlátni és irányítani a projekteket mind villamos, mind szoftveres, mind gépészeti oldalról.

Feladatok

  • A projektek kivitelezésének, lebonyolításának koordinálása belső és külső erőforrásokra támaszkodva
  • Ügyfélkapcsolattartás
  • Üzembe helyezések, átadások szervezése,
  • Ügyféligény változások menedzselése
  • Projektek irányításával kapcsolatos adminisztratív és kontrolling feladatok
  • A projektet kivitelező csapat irányítása, motiválása

Elvárások

  • Villamosmérnöki, mechatronikai vagy gépészmérnöki végzettség
  • Hasonló iparágban szerzett villamos, szoftveres vagy gépész villamos méréstechnikai ismeretek
  • Képesség és ambíció néhány fős csapatok irányítására
  • Jó kommunikációs készség irásban és szóban
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Jelentkezés az állásra: Projektvezető (Méréstechnika)

HozzáadFeltölthető fájltípusok: pdf, odt, doc, docx.
A feltöltött fájlok maximális mérete egyenként maximum 2MB lehet.