• Kategória:

    Marketing-Értékesítés-Logisztika - Értékesítés/Trade marketing/Kereskedelem
  • Munkavégzés helye:

    Budapest
  • Végzettség típusa:

    Főiskola
  • Nyelvek:

    angol (Középfok)
  • Tapasztalat:

    1-3 év
Home office Központi lokáció Szakmai tréningek

Product Sales Manager

Alkalmazott - Teljes munkaidő Állásértesítő

Ügyfelünk egy nemzetközi, 30 éves tapasztalattal rendelkező disztribútor cég az informatikai termékek értékesítése és gyártása terén. Csapatuk Európa szinten bővül, mely eredménye képpen keressük új csapat tagjukat.

Az új kolléga feladata lesz a nagyvállalati Server / Storage termékek, szolgáltatások és megoldások értékesítése, a kitűzött üzleti célok elérése.

Feladatok

  • Kapcsoltok kialakítása a server és storage gyártókkal
  • Szoros együttműködés a KAM kollégákkal
  • A termékek piaci helyzetének és technikai ismerete
  • Értékesítési folyamatban aktív részvétel gyártóspecifikus megoldások képviselete, ügyfélszerzés
  • Technikai tudás folyamatos fejlesztése, előírt képzéseken való részvétel
  • Termékportfólió árazása, készletkezelés

Elvárások

  • 2+ év termékmenedzsment és/vagy kereskedelmi szakmai tapasztalat szerver-kiszolgálói, vagy storage-tárolási megoldások oldalán
  • Az IT rendszerintegrátori piac és nagyvállalati IT termékek ismerete
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzésre való képesség, szervezettség
  • Kezdeményező, ötletgazdag, többfeladatú és proaktív személyiség
  • Törekvés az önfejlesztésre

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és bónusz
  • Hibrid munkavégzés
  • Nemzetközi háttér, szakmai és személyes fejlődési lehetőség

HozzáadFeltölthető fájltípusok: pdf, odt, doc, docx.
A feltöltött fájlok maximális mérete egyenként maximum 2MB lehet.