• Kategória:

    IT-Fejlesztés-Telekom-Üzemeltetés - IT programozás, fejlesztés
  • Munkavégzés helye:

    Csongrád
  • Végzettség típusa:

    Egyetem BSc
  • Nyelvek:

    angol (Középfok)
  • Tapasztalat:

    5-8 év
Központi lokáció Mentorálás Nyelvi képzések Rugalmas munkaidő Szakmai tréningek

PHP Tech Lead - Szeged

Alkalmazott - Teljes munkaidő Állásértesítő

Szegedi partnercégünk közel 30 éves múlttal rendelkezik az oktatási anyagok készítésében és támogatásában. Céljuk a hasznos és egyben szórakoztató oktatási tartalmak készítése nemzetközi szinten. Kulcsszavuk nem más, mint az Edutainment!

Jelenleg webes csapatuk támogatására keresünk erős PHP fejlesztői háttérrel és egyben csapatvezetői tapasztalattal rendelkező kollégát Tech Lead pozícióba.

Amennyiben úgy érzed, szívesen csatlakoznál hozzájuk, ne habozz jelentkezni!

Feladatok

  • Fejlesztési csapat összefogása, mindennapi munka felügyelete
  • Üzleti igények megértése és műszaki alapokra való helyezése, szakmai minőségbiztosítás
  • Fejlesztési rendszer újragondolása, új működési modell kialakítása
  • Régi kódbázis felülvizsgálata
  • Aktív kódolási feladatok és code reviewk ellátása

Elvárások

  • Minimum 4 év fejlesztési tapasztalat - PHP
  • SQL adatbáziskezelők alapos ismerete
  • Magaszsintű szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Proaktív, kritikus szemléletmód
  • Erős rendszerezési készség
  • Középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Nemzetközi céges háttér
  • Központi lokáció
  • Rugalmas munkaidő
  • Bónusz
  • Angol tanfolyam
  • Lakhatási támogatás

Jelentkezés az állásra: PHP Tech Lead - Szeged

HozzáadFeltölthető fájltípusok: pdf, odt, doc, docx.
A feltöltött fájlok maximális mérete egyenként maximum 2MB lehet.