• Kategória:

    Marketing-Értékesítés-Logisztika - Értékesítés/Trade marketing/Kereskedelem
  • Munkavégzés helye:

    Budapest
  • Végzettség típusa:

    Egyetem BSc
  • Nyelvek:

    angol (Középfok)
  • Tapasztalat:

    3-5 év
Céges autó Rugalmas munkaidő

Mérnök értékesítő (Méréstechnika)

Alkalmazott - Teljes munkaidő Állásértesítő

Partnerünk egy több évtizedes múltra visszatekintő vállalat, tesztrendszereket, méréstechnikai és automatizálási megoldásokat szállít partnereinek az autóipar, az elektronikai és a mechatronikai ipar számára, célgép tervezés, automatizálás, elektromechanikai komponensek és intelligens rendszerek építésének területén szerzett hírnevet.

Bővülésük miatt keresünk magasszintű elektronikai-méréstechnikai tudással rendelkező értékesítő kollégát.

Feladatok

  • Potenciális partnerek felkutatása, kontaktálása
  • Ügyfélkör bővítése, személyes és online kapcsolatfelvétel potenciális partnerekkel
  • Ajánlatok kiadása, ajánlat készítési folyamatban való részvétel
  • Tárgyalások szervezése, lebonyolítása

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Elektronikai méréstechnikai tapasztalat
  • Sales-es attidüd, kommunikációs készség
  • Kiemelkedő méréstechnikai, elektronikai ismeretek
  • Jogosítvány
  • Angol nyelvtudás és magabiztosság

Előnyök

  • Regionális kapcsolatok
  • Célgép építői ismeretek, illetve gyakorlat
  • Fixture építési- értékesítési gyakorlat
  • Göpel, Digitaltest termékek ismerete
  • Más ICT, JTAG vagy boundary scan termékkör ismerete

Jelentkezés az állásra: Mérnök értékesítő (Méréstechnika)

HozzáadFeltölthető fájltípusok: pdf, odt, doc, docx.
A feltöltött fájlok maximális mérete egyenként maximum 2MB lehet.