• Kategória:

    Gyártás-Mérnöki területek - Gyártás/Termelés/Mérnök
  • Munkavégzés helye:

    Budapest
  • Végzettség típusa:

    Egyetem BSc
  • Nyelvek:

    angol (Középfok)
  • Tapasztalat:

    1-3 év

Méréstechnikai LabView Programozó

Alkalmazott - Teljes munkaidő Állásértesítő

Megbízónk tesztberendezések és gyártósorok építésével foglalkozik, elsősorban magyarországi, multinacionális autó- és elektronikai ipari ügyfelek számára.

Új kollégát keresünk a csapatukba mérőrendszerek, tesztberendezések szoftverének LabVIEW-ban történő fejlesztésére.

Feladatok

  • A készülő berendezések szoftverének LabVIEW-ban történő fejlesztése
  • Részvétel a rendszer élesztésében, az ügyfélnél történő üzembe helyezésében

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Minimum néhány év fejlesztői gyakorlat a LabVIEW rendszerrel releváns alkalmazásokban
  • Elektronikai méréstechnikai ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

  • Fejlesztő tapasztalatok egyéb rokon rendszerekben, pl. PLC-k, TestStand, LabWindows/CVI
  • Kiemelkedő nyelvtudás

Jelentkezés az állásra: Méréstechnikai LabView Programozó

HozzáadFeltölthető fájltípusok: pdf, odt, doc, docx.
A feltöltött fájlok maximális mérete egyenként maximum 2MB lehet.