• Kategória:

    IT-Fejlesztés-Telekom-Üzemeltetés - IT programozás, fejlesztés
  • Munkavégzés helye:

    Budapest
  • Végzettség típusa:

    Főiskola
  • Nyelvek:

    angol
  • Tapasztalat:

    3-5 év
Egészségügyi szolgáltatás Home office Mentorálás Nyelvi képzések Rugalmas munkaidő Szakmai tréningek

Java Fejlesztő - Senior, IT Security

Alkalmazott - Teljes munkaidő Állásértesítő

Magyar hátterű partnercégünk egy banki, nagyvállalati és ipari területekre fókuszáló IT biztonsági vállalat.

Az ő csapatukba keresünk Senior Java fejlesztő kollégát, akinek fő feladata a cég saját termékének továbbfejlesztése lesz.

Feladatok

  • A cég saját IDM termékéhez kiegészítő modulok fejlesztése
  • A termék bevezetéséhez kapcsolódó egyedi integrációs feladatok tervezésében és fejlesztésében való részvétel
  • Támogatási és hibajavítási feladatokban való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Minimum 4 év Java fejlesztési tapasztalat
  • Clean code módszerek gyakorlati ismerete
  • Egységtesztelési keretrendszerek gyakorlati ismerete (JUnit, Mockito)
  • Angol nyelv közép szintű ismerete

Előnyök

  • Tapasztalat IDM rendszerekkel
  • Atlassian termékek ismerete
  • OSGI ismeretek és 'Declarative Services' specifikáció ismerete
  • SAP RFC ismerete
  • MS SQL és Oracle adatbáziskezelő rendszerek ismerete
  • Vaadin 14 ismerete
  • Git gyakorlati ismeretek
  • / ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • Home Office lehetőség
  • Orvosi ellátás
  • Ingyenes ebéd opció
  • Angol tanfolyam
  • Képzési támogatás

Jelentkezés az állásra: Java Fejlesztő - Senior, IT Security

HozzáadFeltölthető fájltípusok: pdf, odt, doc, docx.
A feltöltött fájlok maximális mérete egyenként maximum 2MB lehet.