• Kategória:

    IT-Fejlesztés-Telekom-Üzemeltetés - IT üzemeltetés
  • Munkavégzés helye:

    Budapest
  • Végzettség típusa:

    Főiskola
  • Nyelvek:

    angol (Középfok)
All You Can Move kártya Cafeteria rendszer Edzőterem Egészségügyi szolgáltatás Home office Központi lokáció Rugalmas munkaidő Családbarát munkahely

x86 Rendszermérnök

Alkalmazott - Teljes munkaidő Állásértesítő

Megbízónk a hazai és nemzetközi biztosítói szektor kiemelkedő szereplőjének dinamikusan fejlődő tagvállalata.

Csapatukba keresünk x86 Rendszermérnök kollégát.

Feladatok

  • Active Directory, Microsoft DNS, DHCP, Windows Server alapú fájlszerverek, Active Directory Group Policy, VMware ESX alapú virtualizáció, Microsoft SCOM szerver, általános Windows Server operációs rendszerek támogatása (2008-2019)
  • Antivirus infrastruktúra (Crowdstrike) - kapcsolattartás központi csoporttal
  • Microsoft PKI infrastruktúra
  • Fizikai x86 szerver hardverek működésének biztosítása, hibajavítás, egyeztetés a támogató cégekkel illetve külföldi telephelyek (számítógép termek) esetében egyeztetés a helyi szakemberekkel (olasz, francia)
  • Külföldi kollégákkal folyamatos együttműködés

Elvárások

  • Angol kommunikációs szintű nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt (B1 szint)
  • Informatikai tartalmú dokumentumok (leírások, üzemeltetési utasítások) megértése angol nyelven
  • Elvárt technikai ismeretek, amelyek mindenképp szükségesek a munkakör ellátásáhozmin. 2 éves szakmai tapasztalat és magas szintű ismeret a következő területeken Active Directory, DNS, DHCP, Group Policy
  • Windows Server (2008-2019) operációs rendszerek mélyebb ismerete
  • Vmware rendszer átfogó ismerete
  • Egyéb szakmai elvárások:
  • Microsoft CA (PKI) ismerete
  • Központi KMS (Key Management Services) szerver
  • SCOM rendszer ismerete
  • SCCM rendszer ismerete
  • Windows operációs rendszerek mélyebb ismerete
  • Powershell és vbscript nyelvek mélyebb szintű ismerete
  • Network Monitor, Wireshark ismerete, ezen eszközökből kinyert adatok hatékony felhasználása probléma feltárás esetén
  • Személyiségbeli elvárások / kompetenciák:
  • Energikus és tanulni vágyó személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önállóság, analitikus gondolkodásmód
  • Csapatban való munkavégzés képessége
  • Szervezeti lojalitás
  • Problémamegoldó képesség
  • Rendszerorientált szemlélet

Előnyök

  • Szakmai felsőfokú végzettség
  • HP x86 hardverek ismerete
  • Hálózati alapismeretek

Amit kínálunk

  • Hibrid munkavégzési lehetőség
  • Rugalmas időbeosztás
  • Szakmai fejlődés támogatás
  • Sportolási lehetőségek
  • Fittneszterem és étterem a székházban
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria, céges egészségcsomag)

HozzáadFeltölthető fájltípusok: pdf, odt, doc, docx.
A feltöltött fájlok maximális mérete egyenként maximum 2MB lehet.