• Kategória:

    IT-Fejlesztés-Telekom-Üzemeltetés - IT üzemeltetés
  • Munkavégzés helye:

    Budapest
  • Végzettség típusa:

    Főiskola
  • Nyelvek:

    angol (Középfok)
  • Tapasztalat:

    3-5 év
Cafeteria rendszer Home office Nyelvi képzések

System Engineer

Alkalmazott - Teljes munkaidő Állásértesítő

Banki, nagyvállalati és ipari területekre fókuszáló Informatikai partnerünk számára keresünk Medior / Senior IT Rendszerüzemeltető munkatársat Windows és Vmware üzemeltetési területeken.

Feladatok

  • Windows Server környezetek telepítése, üzemeltetése
  • On-prem és Azure környezet felügyelete
  • Szakértői csapat tagjaként adatközpont (szerver) üzemeltetés
  • Infrastruktúra rendelkezésre állás támogatása
  • Rendszer dokumentáció készítés
  • Felügyeleti (monitoring) rendszerek üzemeltetése, karbantartása
  • Mentési környezet üzemeltetése
  • IT fejlesztési projektekben való részvétel, feladatok végrehajtása
  • Office 365 környezet kezelése
  • MS Windows és Vmware környezet üzemeltetése
  • MS SQL környezet üzemeltetése
  • ITSM / Ticketing rendszer napi szintű használata, feladatok ticketben való dokumentálása

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Gyakorlat on-prem-, és Azure infrastruktúrákkal tervezéstől az üzemeltetésig
  • AD, AAD, Sharepoint, Teams, DNS, DHCP, Radius, Certificate, MFA, VPN, WSUS, virtualizáció ismerete
  • ITIL alapú gondolkodás, ITIL folyamatok ismerete (incidens, probléma, change kezelés)
  • IT biztonsági megoldások ismerete
  • Tulajdonosiszemlélet

Előnyök

  • Cisco (UCS) rendszerek ismerete
  • Microsoft vizsgák megléte
  • Hybrid Active Directory infrastruktúra üzemeltetése
  • Commvault mentési megoldás ismerete
  • Nem Microsoft területen szerzett tapasztalat (Linux, infrastruktúra megoldások)

HozzáadFeltölthető fájltípusok: pdf, odt, doc, docx.
A feltöltött fájlok maximális mérete egyenként maximum 2MB lehet.