• Kategória:

    IT-Fejlesztés-Telekom-Üzemeltetés - IT programozás, fejlesztés
  • Munkavégzés helye:

All You Can Move kártya Cafeteria rendszer CSR Dolgozói kedvezmény Edzőterem Egészségügyi szolgáltatás Home office Központi lokáció Mentorálás Rugalmas munkaidő

IT projektmenedzser

A hazai és nemzetközi biztosítói szektor kiemelkedő szereplője

munkatársat keres.

Feladatok

  • Vállalati stratégiai projektekben való aktív közreműködés, kapcsolódó informatikai fejlesztések teljes körű felügyelete;
  • Projektek határidőre és költségkereten belüli leszállítása;
  • Projektterv kidolgozása, nyomon követése;
  • Erőforrások tervezése, menedzselése, a projektcsapat irányítása, támogatása;
  • Kockázatok feltárása, kezelése, megoldási javaslatok tétele, végrehajtása;
  • Együttműködés a társterületekkel (üzleti és fejlesztési területekkel egyaránt);
  • Vezetőség folyamatos tájékoztatása, rendszeres riportálás;
  • Javaslatok megtétele a fejlesztési irányokra, közreműködés azok megvalósításában;
  • Részvétel a projekt portfólió tervezésében.

Elvárások

  • Legalább 3 éves IT területen végzett projektvezetői tapasztalattal rendelkezik;
  • Vezetett már projektet nagyvállalati környezetben;
  • Felsőfokú műszaki/informatikai végzettséggel rendelkezik;
  • Legalább középfokú angol nyelvismerettel bír;
  • Átlátja a stratégiai célokat, IT architektúrát és rendszereket;
  • MS Office, JIRA, Confluence programok használatában jártas;
  • Projektmódszertani ismeretekkel (waterfall és agile) rendelkezik.

Előnyök

  • PMI és/vagy Prince2 módszertanok ismerete,
  • PM minősítés,
  • Agilis projektvezetési tapasztalatok,
  • Scrum módszertan ismerete.

Amit kínálunk

  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: székházukban fitneszterem található.
  • TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Akadémia és Szabadidőközpontjuk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermükben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagjuk egészségbiztosítási csomagot és cafetériát tartalmaz.
  • Rugalmasan és önállóan oszthatod be az idődet.
  • Heti több nap home office lehetőség (független a járványhelyzettől).

HozzáadFeltölthető fájltípusok: pdf, odt, doc, docx.
A feltöltött fájlok maximális mérete egyenként maximum 2MB lehet.