• Kategória:

    Gyártás-Mérnöki területek - Gyártás/Termelés/Mérnök
  • Munkavégzés helye:

    Budapest
  • Végzettség típusa:

    Egyetem BSc
  • Nyelvek:

    angol (Felsőfok), német (Középfok)
  • Tapasztalat:

    8-10 év
Home office Központi lokáció

Irányítástechnikai mérnök

Alkalmazott - Teljes munkaidő Állásértesítő

Partnerünk egy innovatív mérnöki szolgáltatásokat nyújtó cégcsoport. Egy újonnan megvalósuló - zöld energia előállításában tevékenykedő - mérnök csapathoz keresünk további kollégákat irányítástechnikai és ellenőrzési területre.

Feladatok

  • Követelménytervezés: irányítástechnikai koncepció elemzés, követelmények vizsgálata, rendszerspecifikáció elkészítése
  • Rendszertervezés és irányítástechnikai szoftverfejlesztés (C#, VB, SQL)
  • Folyamatirányítási követelmények elemzése, folyamatirányítási tervek készítése, modellezése
  • Fejlesztési eredmények magas szintű dokumentálása
  • Projektek szervezése, irányítása
  • Aktív részvétel nemzetközi projektértekezleteken, projekthez kapcsolódó műszaki kommunikáció és előadások megtartása

Elvárások

  • Irányítástechnikai/erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • Irányítástechnikai területen szerzett legalább 5-8 év tapasztalat
  • Tapasztalat a DCS rendszerek szervezésében, felépítésében
  • Matlab környezetben végzett rendszerelemzési tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (a munkanyelv az angol)
  • Utazási hajlandóság (havi több alkalom, Európán belül)

  • Gázipari területen szerzett irányítástechnikai tapasztalatok (földgáz, hidrogén)
  • Erőmű építésében szerzett tapasztalat
  • Megújuló energiaipari tapasztalatok
  • Középszintű német nyelvismeret

Jelentkezés az állásra: Irányítástechnikai mérnök

HozzáadFeltölthető fájltípusok: pdf, odt, doc, docx.
A feltöltött fájlok maximális mérete egyenként maximum 2MB lehet.